Карта АТО

До Дня Збройних сил організатори заходу повідомили, що влада міста створила контракт на суму 100.000 гривень, які спрямують на допомогу ветеранам АТО.

За заслуги учасників АТО, а також сім’ям полеглих військових в 2016 році з міського бюджету виділили близько 6 мільйонів гривень. На потреби армії в цьому році виділили майже 7,5 мільйона гривень, розповідає прес-служба мерії.

За словами організаторів, у другому телемарафоні брало участь більше 650 учасників з області, в благодійний рахунок вони внесли 940 тисяч гривень. У минулому році ця сума була в чотири рази менше. Не перебільшуючи, кажуть, що ці дії не залишили нікого в стороні – починаючи колективами учнів, закінчуючи керівниками області.

Але на цьому марафон благодійності не закінчується, рахунок все також буде відкритим, для кожного, хто бажає допомогти і підтримати учасників АТО, а також сім’ям які втратили своїх близьких. Пожертви розподілять і оголосять на засіданні наглядової ради телемарафону відкрито. У цей марафон входять учасники АТО і сім’ї занепалих героїв. Виручені гроші планую віддати для реабілітації та лікування постраждалих в зоні АТО.