портфель до школи

Соціальний мегапроект для дітей учасників АТО і Героїв Небесної Сотні «Мій тато захищає Україну» започатковує акцію «Повний портфелик». Про це уповідомили координатори заходу.

Запрошують долучатися до акції всіх, хто хоче допомогти діткам Героїв піти до школи в перший клас з гарненькими портфеликами, наповненими шкільним приладдям.

«Хто має можливість придбати портфелики, канцелярські товари (зошити, ручки, пенали, стирачки, тощо) та передати їх на потреби діточок наших захисників, дуже просимо зголошуватися за номером телефону – +380972329068 або написати про свою згоду в повідомленні на сторінці соціального проекту«Мій тато захищає Україну». Обіцяємо, що кожна дитинка, якій Ви допоможете зібратися до школи, знатиме, хто їй допоміг у цьому», – йдеться у повідомленні.

«Також звертаємося до всіх сімей учасників АТО і Героїв Небесної Сотні – жителів Львівської області: якщо у Вашій сім’ї є дитина, яка от-от піде в перший клас до школи, напишіть, будь ласка, про це нам», – додають координатори.