Отримати якісну безоплатну вторинну правову допомогу, а саме, представництво інтересів особи у суді, може велика кількість львів’ян.

Про це йдеться у повідомленні на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради.

Так, за словами голови комісії свободи слова та депутатської етики ЛМР Юлії Гвоздович, урядовою програмою з безкоштовної правової допомоги можуть отримувати також учасники АТО, ветерани війни і члени їх сімей.

“На жаль, про таку можливість знають не всі львів’яни, а тому наша депутатська комісія  зголосилась посприяти інформаційною підтримкою від міської ради. Також хочу зауважити, що спільно із юридичним управлінням ми незабаром представимо на розгляд ради утворення центрів із надання первинної безкоштовної правової допомоги мешканцям Львова. Вони надаватимуть правову інформацію, консультації і роз’яснення з правових питань, складання заяв, скарг та інших документів правового характеру”,- розповіла Гвоздович.

Додамо, що Центр правової допомоги забезпечує надання таких правових послуг: представництво інтересів особи у разі, якщо справа потребує розгляду в суді чи вже розглядається судом;  складання документів, необхідних для захисту прав особи у суді.

Надання безоплатної вторинної допомоги забезпечують 100 місцевих центрів по всій Україні. Розташування та контакти центрів правової допомоги можна дізнатись на сайті, або ж за телефоном гарячої лінії: 0-800-213-103