Львівські діти із соціально незахищених сімей можуть безкоштовно навчитися плавати. Міська програма вже діє і передбачає уроки для більш ніж 1000 дітлахів. Кожен учасник відвідує по 10 щоденних тренувань. Якщо хтось з малечі пропустить кілька занять, ці години використають для інших юних львів’ян.

Один з тренерів Олександр Лащ зазначив, що основне завдання – навчити своїх підопічних безпечно поводитись на воді. І додав: «Спершу було доволі складно працювати. Не всі розуміють, що треба чітко виконувати завдання. Вони між собою ще не пов’язані в самому колективі. І дуже бояться початкового процесу. Але потім звикають і навіть починають трішки бешкетувати».

Дванадцятирічна учасниця програми Андріана Алєшнікова поділилася враженнями: «Дуже подобаються заняття. Завдяки цьому спорту потім, як поїдеш на море чи озеро, можна рятувати людей, які тонуть».

Сім’ї, які не записали дітей на плавання, ще встигають це зробити. Начальник міського управління молоді сім’ї та спорту Володимир Шнайдер розповів: «Їм потрібно прийти в центр соціальної служби відповідного району, подати заяву. А також пакет документів, який підтверджує, що ця дитина є тої категорії, на яку скерована ця програма плавання».