Привітати військовослужбовців 184-го навчального центру приїхали дуже багато поважних гостей.

Святий Миколай не залишив без подарунків солдатів 184-го навчального центру львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Передусім їх передали військовим діти зі селищ Старичі та Шкло, які активно, з дитячою безпосередністю й любов’ю, готувалися до приїзду. Зокрема – напекли кількасот смачних булочок та підготували виставу про хороші й погані вчинки, які оцінює сам святий Миколай.

Опісля всіх присутніх привітав єпископ-помічник Львівської архієпархії УГКЦ Владика Венедикт (Алексійчук). Приїхали до солдатів із подарунками й духовні наставники 184-го навчального центру – отці Тарас Михальчук, Тарас Свищ, Андрій Сіданич та Богдан Печара. А львівський підприємець Віра Беньо подарувала солдатам понад півтонни солодощів.

Гостинці від святого Миколая передали й тим, хто сьогодні перебуває на лікування у лазареті. Наприклад, солдат Микола Микуляк, який відслужив два місяці, зізнався, що не сподівався отримати подарунки від святого Миколая навіть у війську.

Про це повідомили сьогодні, 20 грудня, на сайті Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також опублікували фоторепортаж з її Навчального центру.