У червні в містечку Хирові, що в Старосамбірському районі Львівської області, почав діяти рекреаційно-оздоровчий центр для психологічної реабілітації бійців АТО.

Такий центр запрацював у рамках державної програми психологічної реабілітації бійців АТО, яку реалізує Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників Антитерористичної операції. Такий заклад у містечку Хирів створено на базі колишнього комплексу споруд навчального закладу «Колегія отців єзуїтів», який тут діяв протягом 1883-1939 років та був одним із найкращих такого типу в Європі, а його відмінна мальовнича територія позитивно вливала на оздоровлення.

Для учасників АТО розроблена та втілюється спеціально розроблена програма психологічної реабілітації, розрахована на 14-денне перебування тут новітніх захисників назалежності України.

Загалом протягом 2016 року в Хирові психологічну реабілітацію пройдуть понад трьохсот учасників АТО. Сюди на оздоровлення приїжджають як із сусідніх районів Львівщини, так і зі всієї України.