На квартирному обліку у Львівській міській раді та у списку учасників АТО перебуває 1317 учасників АТО – військовослужбовців, 44 сім’ї загиблих учасників АТО, 12 інвалідів і 203 учасники АТО-працівники міліції – мешканці Львова.

Про це розповіла заступник начальника управління житлового господарства ЛМР Галина Мазур сьогодні під час прес-конференції у Львові.

«На квартирний облік ми почали зараховувати в основному з листопада минулого року. За цей рік в нас зараховано на квартирний облік 1317 учасників АТО – військовослужбовців і 203 працівники правоохоронних органів. Ми ведемо ті списки окремо. Загалом, це 1520 черговиків-учасників АТО. Серед них є 12 сімей інвалідів війни, 44 сім’ї загиблих учасників АТО. Ми щодня ведемо прийоми», – розповіла Галина Мазур.

Для зарахування на квартирний облік у Львівській міській раді необхідно звернутись в управління житлового господарства департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради та подати такий перелік документів:
Заява (із завіреними підписами охочих стати на квартирний облік).
Довідка з місця проживання про склад сім’ї та реєстрацію (додаток № 2) за останні 5 років.
Акт обстеження житлових умов (видається ЛКП).
Копії свідоцтва про право власності та технічного паспорта (у випадку проживання у приватизованій квартирі).
Довідки з місця праці дорослих членів сім’ї (з інформацією про те, чи перебувають на квартирному обліку за місцем праці).
Копії документів, які підтверджують родинні відносини.
Копії документів, які підтверджують право на пільги (при необхідності).
Папка.
Паспорти усіх повнолітніх, зареєстрованих у квартирі (копії ст.ст. 1, 2, 10, 11).
Копії ідентифікаційних кодів, в т.ч. неповнолітніх дітей.
Інформація, яка підтверджує перебування особи в зоні проведення АТО.

У необхідних випадках до заяви додаються також медичний висновок, довідка (витяг з рішення районної адміністрації) про невідповідність житлового приміщення встановленим санітарним і технічним вимогам, копія договору піднайму житлового приміщення в будинку державного або громадського житлового фонду чи договору найму житлового приміщення в будинку житлово-будівельного кооперативу або в будинку (частині будинку), квартирі, що належить громадянину на праві приватної власності.