Команда волонтерів Народної Самооборони Львівщини, до якої ввійшли Сергій Дзядик, Ксенія Клим, Петро Шот, Андрій Ваник, Мирон Сорочинський, Ігор Павлисько, Іван Головацький, Сергій Медведєв, Ігор Антоняк (водій) успішно справилася з врученням подарунків від святого Миколая захисникам Вітчизни в зоні АТО.
Про це повідомив сьогодні, 19 грудня, власкорові IA ZIK активіст волонтерського руху на Львівщині, яворівчанин Петро Шот.

З його слів, для Народної самооборони Львівщини цей доброчинний вояж в зону АТО став вже 27. На жаль, через запеклі бої не вдалося зустрітися із захисниками Новотроїцького, Опитного та Широкіного.

«Допомога від небайдужих громадян потрапила через волонтерів до бійців по всій лінії оборони – від Станиці Луганської до Маріуполя, а саме: Станиця Луганська, Щастя, Новий Айдар, Золоте -1,2,3,4, Попасна, Торецьк, Волноваха, Велика Новосілка, Авдіївка, Часів Яр, Покровськ, Курахово, Сєверодонецьк, Лисичанськ, Веселе, Водяне, Маріуполь та багато інших населених пунктів, – розповідає волонтер. – Хлопці задоволені подарунками від святого Миколая з Львівщини. До речі, ми зустрілися з дуже багатьма воїнами, які є родом з Яворівщини».

«Також ми поспілкувалися з місцевим волонтером з Лисичанська Юрієм Шибковим, хорошим товаришем і справедливою людиною. Юрій разом з другом Петром Гуртовим допомагає бійцям ремонтувати генератори. Зараз у лисичанських волонтерів – важке фінансове становище, а черга непрацюючих генераторів від 24-ї окремої механізованої Залізної бригади імені Данила Галицького бригади вже довго стоїть. Отож принагідно прошу добрих людей: допоможіть, будь ласка, коштами для ремонту генераторів 24-ї бригади (картка у ПриватБанку 4149 4996 4723 0471 – Шибков Юрій)», – інформує IA ZIK активіст волонтерського руху на Львівщині, яворівчанин Петро Шот.